CoolStranky s.r.o.

Dostupný
Hodinová sadzba
30€

Kto sme

Sme team ľudí, ktorý vie zabezpečiť full-service webdizajn služby od analýzy webu, cez zabezpečenie grafiky, naprogramovanie webu až po kvalitný marketing postavený na dobre nakonfigurovaných štatistikách a našich skúsenostiach. Sme ľudia, ktorých práca baví a snažia sa ju robiť dôsledne do najmenších detailov.

Čo robíme a v čom sme úspešní

Vytvárame webstránky pre firmy, naháňame im návštevníkov a snažíme sa robiť z nich zákazníkov.

Prečo my?

Radi vám pomôžeme, pretože veríme, že najdôležitejším kritériom firmy, ktorá si nás vyberie, je:
  •  chuť používať nové veci
  •  chuť inovovať
  •  chuť presadiť sa v konkurencii
  •  chuť transformovať sa na kvalitatívne vyššiu úroveň
  •  chuť stať sa leadrom vo svojom obore aj prostredníctvom internetu
Adresa:
Pekná cesta 15, BA - Bratislavský kraj 83152, Slovensko
Telefónne číslo:
E-mailová adresa:
Google Ads
Facebook Ads
Heureka
Programmatic
Bootstrap
Drupal
Facebook
Onsite SEO
Offsite SEO
Názov projektu:
Hitka.sk - cestovná kancelária
Dátum realizácie:
Popis:

Mirácia webstránky cestovnej kancelárie do novo pripraveného Drupal 8 systému s novou grafikou, filtrovaním pomocou faziet, online objednávkou na mieru, online importom cien a produktov z vlastného CRM systému a inými vylepšeniami. Stránka má tisíce podstránok, produktov, médií a množstvo kategórií a variant pre produkty za účelom variability výberu zájazdu.

Názov projektu:
Dobrodruh.sk - cestovateľský portál
Dátum realizácie:
Popis:

Mirácia webstránky s cca 20 000 podstránkami do novo pripraveného Drupal 8 systému s novou grafikou, filtrovaním článkov pomocou faziet, úpravou profilu dobrodruha a miernou úpravou fóra. Okrem tvorby a správy webstránky robíme na projekte aj SEO, zvyšujeme podľa možnosti návštevnosť. V čase aktualizácie tohoto popisu do portfólia projekt stále beží.

Názov projektu:
Libra - eshop s váhami
Dátum realizácie:
Popis:

Eshop na mieru s váhami podporuje aj hlavná stránka so službami a e-shop v postavený na rovnakom systéme zameraný len na jednu značku váh (shop.kern-vahy.sk). Stránky bežia od roku 2014 s priebežnými vylepšeniami (responsive, rozšírené vyhľadávanie a pod..). Riešenie je komplet na mieru, grafika, ako aj funkcionalita. zaujímavé na projekte je riešenie variantov produktov na stránke produktu, ako aj riešenie stránok kategórií a podkategórií, ktoré v čase projektu prešli rôznymi zmenami. Na eshope robíme tiež aj marketing (SEO, PPC). Eshopy za svoju existenciu pri obmedzenom budgete na propagáciu zvýšili niekoľkonásobne svoj obrat.

Názov projektu:
Premium - poisťovňa
Dátum realizácie:
Popis:

Jednoduchšia stránka na Drupal8 pre novú poisťovňu na slovenskom trhu. Stránka je v prvej fáze zameraná na maklérov, nie na koncových užívateľov. Z toho dôvodu bolo aj zadanie, že to má byť skôr dizajn aplikácie, kde makléri dostanú prvotné informácie a budú sa vedieť dostať na aplikácie pripravené pre nich.

Dátum realizácie:
Copyright 2018 © Vytvoril fofos.sk, s.r.o. Všetky práva vyhradené.