Anna Weiss

Dostupný
Hodinová sadzba
30€

Pracujem ako PR a marketing konzultant pre malé a stredné firmy. A tiež pre jednotlivcov, ktorí potrebujú nakopnúť svoju marketingovú a komunikačnú stratégiu tým správnym smerom.

Vďaka dlhoročnej praxi poznám oblasť marketingu a public relations z najrôznejších sfér – médií, samosprávy, školstva ako aj medzinárodného súkromného sektora. To ma naučilo vo svojej práci vždy hľadať viaceré uhly pohľadu a snažiť sa nájsť to najvhodnejšie riešenie pre danú oblasť.

Vo svojej doterajšej práci som sa venovala najmä tvorbe a následnej realizácii marketingových a komunikačných kampaní. Vytvárala som komplexné firemné identity a komunikačné stratégie. Riešila krízovú komunikáciu, ale ako hovorca zabezpečovala aj komunikáciu s verejnosťou a udržiavala dobré vzťahy s médiami.

Moje portfólio služieb:

  • Strategické poradenstvo
  • Komunikácia s verejnosťou
  • Interná komunikácia
  • Tvorba hodnotného obsahu
Adresa:
Sadová 16, BB - Banskobystrický kraj 97404, Slovensko
Telefónne číslo:
E-mailová adresa:
Pondelok
9:00 - 18:00
Utorok
9:00 - 18:00
Streda
9:00 - 18:00
Štvrtok
9:00 - 18:00
Piatok
9:00 - 18:00
Sobota
Zavreté
Nedeľa
Zavreté
Slovenčina
Nemčina
Názov projektu:
Wesconi
Web projektu:
Dátum realizácie:
Popis:

Pre konzultačnú a inžiniersku spoločnosť Wesconi som pracovala posledné dva roky ako špecialista na marketing a PR. V úvode spolupráce som tvorila základnú firemnú identitu, a to po komunikačnej ako aj marketingovej stránke. Podľa vopred naplánované rozpočtu som realizovala marketingové aktivity, organizovala účasť na konferenciách a B2B meetingoch. Spoločne s externým dodávateľom na tvorbu webov, som riešila komplexný redizajn firemného webu a tvorbu obsahu.

Názov projektu:
Hochschule Fresenius
Dátum realizácie:
Popis:

V roku 2015 som začala pracovať pre medzinárodný koncern COGNOS AG a pre jednu z ich vzdelávacích inštitúcií. Jednalo sa o implementáciu súkromnej vysokej školy na slovenskom vzdelávacom trhu. Počas tohto obdobia som spoločne, s tímom interných a externých spolupracovníkov v Nemecku, pracovala na tvorbe a realizácií marketingových kampaní. Koordinovala som podporné marketingové aktivity, organizovala účasť na veľtrhoch vysokých škôl či prezentovala ponuku štúdia absolventom stredných škôl. Taktiež som tvorila obsah na web, sociálne siete či PR články.

Názov projektu:
Mesto Turčianske Teplice
Dátum realizácie:
Popis:

V rokoch 2011 až 2014 som zabezpečovala komunikáciu mesta vo vzťahu k verejnosti a médiám. Ako hovorca som publikovala oficiálne stanoviská a tlačové správy v mene primátora a mestského úradu. Okrem toho bola v mojej kompetencii tvorba mestských novín, organizovanie rôznych kultúrnych a spoločenských podujatí, ako aj prezentácia mesta doma a v zahraničí.

Copyright 2018 © Vytvoril fofos.sk, s.r.o. Všetky práva vyhradené.